3) Bir Venom Filmi Dedikosu Vardı, Hatırladınız Mı?

Venom

Bilmem bilir misiniz, bu senenin daha başlarındayken solo Venom filmi olacağına dair birtakım dedikodular dönüyordu ortalıkta. Hatta yetkili birkaç abinin “Venom filminin, Tom Holland’ın Spider-Man olarak karşımıza çıkacağı filmlerden bağımsız olarak tek başına bir yapım olmasını düşünüyoruz.” şeklindeki açıklamalarıyla heyecana kapılan hayranlar için şu günlerde bu cümleye bir eklenti yapıldı diyebiliriz sanırım.

Tom Rothman‘ın bu geçtiğimiz günlerde Inferno filmi galasında cevapladığı birkaç soru arasında Venom filmi de yer alıyordu ve sözlerine bakılırsa yakın bir zamanda “dedikoduların aksine gerçek haberler” duyacağımıza dair bir şey var ortada. Tabii, bu sözleri söyleyenin Sony’nin başındaki adam olduğunu da hesaba katarsak, MCU’dan ayrı bir Venom filminin nasıl olacağına ve nelerle ilişkilendirilebileceğine dair birkaç soru işareti aklımızda kalmadı değil doğrusu. Bu iki şirket arasındaki ilişkilerin bir hayli değişik olduğunu unutmayarak, Venom filmine dair gelecek “gerçek haberler”i heyecanla bekliyoruz vallahi.

4) “Hayranlar Yeterince İsterse” Ne Demek? – Black Widow Filmi Sözde Kalmasın Artık

tumblr_msdqutp0ij1sfhc53o1_1280

Variety ile yaptığı bir röportajda Black Widow solo filmine dair birkaç bilgi güncellemesi yapan Johansson, öncelikle filmin bir prequel olup olmadığına dair soruları yanıtladı ve özetle şunları söyledi: “Prequel olma ihtimali var elbette, karakterin bir sürü geçmiş hikayesi mevcut ama farklı bir şey de düşünülebilir. Bu sırada Avengers’ın durumu ne, yaşananlardan sonra neler oldu, dağıldıktan sonra neler olacak gibi bir sürü soru da var ortada. Muhtemelen diğer solo filmlerden tamamen farklı olacaktır. Hayranlar da bunu yeterince isterse, gerçekleşmemesi için bir sebep yok.”

Henüz hâlâ Black Widow filmine dair elimizde net gelişmeler olmasa da, Scarlett Johansson’ın “hayranlar yeterince isterse” söylemine bakarak, Marvel’ın aslında bu film için ne kadar heyecanla beklediğimizi görmeyi istediğini çıkarabiliriz sanırım. Zira bu filmin olmaması için pek bir sebep yok ortada, belki programda uzun yıllar sonrasına atılır gösterimi, fakat yine de böyle bir ihtimalin olması ve en azından bu ihtimalin de karakteri canlandıran aktristen gelmiş olması bir bakıma umut verici. Siz ne dersiniz?

Haber Kaynakları: Comic Book, Movie Pilot, Merlin’in Kazanı
1 2
Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.