3.  Carol Danvers Age of Ultron’un ilk müsveddesinde senaryodaymış

3 Carol

Bu bilgi de Feige’nin kendisinden geldi. Whedon’un yazdığı ilk Age of Ultron müsveddesinde Carol Danvers gerçekten de varmış, hatırlayacaksınız bu yönde dedikodular şelale gibiydi bir ara. Bu Carol henüz güçlerini kazanmamış şekliyle çıkacakmış karşımıza, fakat sonradan senaryodan çıkartılmış, zira dediğimiz gibi, oyuncu bulmadan önce senarist bulmak istemişler.

 

4. Fragmanlardaki gizemli kadın, filmde yok!

4 Mystery Woman

Üzerine çok teori ürettik, “Black Panther’ın kardeşi Shuri mi?” dedik, “yoksa Ultron’un gelini Jocasta mı?” diye sorduk. Ama bunlardan hiçbiri neticeye varmadı, zira kendisi filmde yok. Bunu açıkçası Feige dahi söyleme zahmetine girmedi, filmin erken gösterimlerine giren insanlardan duyduk. Ne acayip, acaba başka bir filmde kullanılır mı?

 

5. Marvel’ın Spidey’li ve Spidey’siz yedek planları varmış

5 Spidey

Bu da Feige’nin paylaştığı son bilgi. Kendisinin SlashFilm’e verdiği röportaja göre Sony ve Marvel arasındaki Spider-Man anlaşması uzun bir süredir masadaymış. Marvel, her halükarda genel hikaye gidişatını iki şekilde ayarlamış, Spider-Man’li ve Spider-Man’siz. Feige’ye göre bu ikisi arasındaki fark “radikal” değil, ama yine de elle tutulur oranda ciddi. Bizim tahminimiz, özellikle Civil War ve Infinity War hikayeleri için geçerli bir durum olduğu yönünde. Muhtemelen Spidey’siz plan, Civil War’da Spider-Man’in yerine Black Panther’ı kullanmaktı. Şimdi ise kuvvetle muhtemel Panther’ın filmdeki roli ciddi oranda değişecektir.

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

10 Yorum

  1. En şaşırtıcı haber Hulk oldu. Açıkçası her zaman, her Marvel severin hayallerindeki filmlerden birisi Planet Hulk, bir diğeri ise WWH olmuştur. Umarız bir gün bu iki efsaneyi (tekini değil, ikisini birden) sinemada görme şansımız olur.

  2. planet hulk ve world war hulk filmleri şahane olur ghost rider ile hulk’un kapışmasını görmek isterim . ghost rider Josh Holloway olsa süper olur 🙂

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.