4) Legion’da Yeni Bir Mutant: Switch

legion-mindexploding

İlk sezonuyla dizi dünyasını kasıp kavuran Legion’ın üzülerek söylemek istiyorum ki ikinci sezonu o kadar da iyi değildi maalesef. İttire ittire bitirdiğim bölümler sonrası, neredeyse şu ana kadar böyle bir dizi olduğunu bile unutmuştum diyebilirim. Ancak üçüncü sezonunun geleceği kesin olan dizimizin kendini unutturmaya hiç mi hiç niyeti yok gibi. Zira habere göre, Lauren Tsai isimli oyuncumuz Switch diye bir mutantı canlandırmak üzere kadroya katılmış. Şimdilik Switch ile ilgili verilen tek bilgi, David’in planının bir parçası olacağı yönünde. Onun dışında hiçbir detay yok. Beklemede kalın!

 

5) Brooklyn 99’dan İki Senelik Rekor!

Brooklyn Nine-Nine - Season 6

Bu diziyi ne kadar çok sevdiğimizi bilmeyen varsa bilsin, duysun, öğrensin. İzlemeyen varsa hemen başlasın, başka izlemeyenlere de önersin. Çünkü açık ara, son dönemlerin en ama en iyi komedi dizilerinden birisi Brooklyn Nine Nine ve biz bu konuda aşırı ciddiyiz.

FOX’un iptal etmesinden sonra yirmi dört saat içinde NBC’nin evlatlık edindiği Brooklyn 99, bu hafta altıncı sezonuyla geri döndü ve geri dönüşü de muhteşem bir şey oldu. TVLine‘ın haberine göre dizimiz, geçen iki senedeki reytinglerini %82 seviyesinde arttırarak kendi rekorunu kırdı. Yani anlayacağınız düşük izlenme oranları sebebiyle iptalini uygun gören FOX, şu anda Brooklyn 99‘ın bu başarısı karşısında oturup ağlayabilir, hiç de üzülmüyoruz ona.

NINE NINE!

 

6) Bir Varmış Bir Yokmuş: Star Trek 4 İptal Edildi!

star-trek-4-chris-pine-chris-hemsworth

SJ Clarkson‘ın Game of Thrones‘a gelecek olan spin-off dizilerinin ilkinde senaristlik yapacak olması sebebiyle Star Trek 4 ikinci bir emre kadar rafa kaldırıldı. Hatta IGN‘in Deadline aracılığıyla öğrendiği habere göre iptal edilmiş proje. Zaten Chris Pine ve Chris Hemsworth’ün alacakları paralardan yapılacak kesintiler sebebiyle itirazlarından dolayı bir süredir sıkıntı yaşıyordu Paramount Pictures. 2017 senesinde de Spock’u canlandıran Zachary Quinto’nun “Star Trek 4’ün geleceğinin pek bir garantisi yok, çok şey yapmayın bence.” minvalindeki açıklamasından bu yana da bayağı sallantıdaydı üstelik. Anlayacağınız Star Trek 4’ü bekleyen varsa çaprazladığı parmaklarını açsın, olmayacak duaya amin demeyelim arkadaşlar.

1 2
Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.