8, THOR: RAGNAROK Neden Tüm GÜNAHLARINA RAĞMEN İzlenesi Bir Film?

thor-ragnarok

“Fakat gel gelelim, bunca zamandır hak ettiği filmi alamamış Thor için düşen beklentilerden midir bilemiyoruz ama, Thor: Ragnarok gerçekten de şimdiye kadar ki en iyi solo Thor filmi olmuş diyebiliriz!

Evet, sahiden. Bunu da, bütün hatalarına rağmen, açıklamak için bu yazıyı sizlere ulaştırıyoruz zaten.”

 

7, Yerli İnternet Dizisi MASUM’a Yükselişimiz Sebepsiz Değil!

Masum_dizisinden_bir_kare_4

“Şu an epey şenim mesela. Çünkü uzun süre sonra kendimi bir yerli diziye heyecanlanırken buldum. Mevzu bahis dizi bir galaksiyi aydınlatacak kadar yıldızı kadrosuna eklemiş, Türkiye’nin ilk yüksek prodüksiyonlu internet dizisi Masum. Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer ve Ali Atay varken onlara Okan Yalabık, Tülin Özen, Serkan Keskin, Bartu Küçükçağlayan gibi televizyonların çok değerli isimleri eşlik ediyor. “İlk yüksek prodüksiyonlu internet dizisi” sıfatına açıklama getirmek gerekirse: Masum, yayın hayatına aynı Netflix gibi dizi izleme platformu olarak başlayıp şimdi orijinal yapımlara imza atmaya hazırlanan blutv‘de yayınlanacak.”

 

6, GEEKMUHİT Anketine Göre, En Kötüden İyiye MARVEL Cinematic Universe’in 15 Filmi!

10 Iron Man 3

“Geçtiğimiz gün GeekMuhit‘in ahsen muhitkarlarının Genel Anket Koridoru başlığında Batman performanslarını puanladıklarını belirtmiş, ardından da bu puanlamayı sizlerle paylaşmıştık. Şimdi daha büyük bir lokmaya kol sıvamanın vakti geldi. Marvel Cinematic Universe filmleri. Muhitkarlar şu konu üzerinden toplaştılar, puanladılar. Sıralamayı da puanlara göre biz yaptık.

Şaşırtıcı olan sonuçlar da var. Genel kanıya yakın duran da. Gelin isterseniz beraber bakalım.”

 

5, Artık Çok Gerçek: GAME OF THRONES İçin Sonun Başlangıcını Resmen Geçtik

game-of-thrones-queens-justice-olenna

“Dünya değişmek üzere. Bunu internet sayfalarının dedikodu kısımlarında görüyorum. Prodüksiyondan son haberleri veren sitelerden duyuyorum. Kokusunu alıyorum. Game of Thrones’un bitişi başladı.”

 

4, RICK AND MORTY’yi Farklı Evrenlerde Hayal Eden 9 Konsept Çizim!

Game of Ricks

“Dizi ana karakterlerimizi bir Stand By Me‘lere, bir John Wick‘lere, bir Inception‘lara, Purge‘lere soktukça biz de bu tarafta başka başka şekillerde hayal ediyoruz Rick ve Morty’yi. E eli kalem tutan, yetenekli adamlar da benzer hayaller kuruyorlar. Bunlardan biri bu hayallerini kaleme almış, ortaya dokuz adet konsept çizim çıkartmış. Buyurun, biz lafı uzatmadan konseptlere geçelim. Çizimler anonim, isimler bakınca ilk akla gelenler.”

3, AMERICAN GODS İncelemesi, İlk Teoriler, İzlenimler – İNANIN Geekler, İNANIN!

10americangods_4-master768

“Fantastik edebiyatın prensi, rock yıldızı, tillahı olan Neil Gaiman’ın aynı isimli kitabından uyarlama olan American Gods dizisi sonunda geldi millet! Geçtiğimiz sene onuncu yıl edisyonu ile İthaki’nin klas basımıyla kütüphanelerdeki yerini tekrardan almış olan eser, bu sefer de uyarlamasıyla ekranlarımıza kadar geldi. İlk bölümüyle Starz’da izleyiciyle buluşan American Gods üzerine kısa bir değerlendirme yapalım mı o halde, ne dersiniz?”

 

2, 2017’nin Büyük Filmlerinden 24’ü İçin Geçen Sene NE DEDİK, Gerçekte NE ÇIKTI?

Wonder Woman 2

“Geçen sene 2017’nin büyük filmlerini karşımıza almış, bir veya öteki şekilde radarın üstünde yüzen 32 tanesini listelemiş, o dakikaya kadar bize bir takım doneler vermiş olan 24 tanesi için de gişe ve kalite tahminlerinde bulunmuştuk. Hatta sonrasında bunları bir videoda da toparlayıp sunmuştuk. Peki geçen sene ne dedik? Dediklerimizin ne kadarı tuttu? Tahmin yaptığımız 24 filmin 24’ü de çıktı, izledik. Ne kadar isabetliyiz?”

1, AVENGERS: INFINITY WAR Fragmanından 15 İnce Detay, Gizem, Göze Çarpan Şey!

Infinity War Trailer 08

“Marvel‘ın fragmanı direkt olarak paramparça bir Tony Stark ile açması tesadüf değil. Kevin Feige Vanity Fair röportajında çok net bir biçimde, bu filmin MCU için bir final niteliğinde olacağını dile getirdi. Röportajın kendisi defalarca ölme ihtimali yüksek kahramanlardan söz etmekteydi zaten. Downey, Hemsworth ve Evans başta olmak üzere 1. nesil kahramanların kontratlarının bittiğini biliyoruz. En son da Wasp‘ı canlandırmaya hazırlanan Evangeline Lilly çıktı dedi, “Infinity War sonası Lost Sezon 4’e benziyor” diye, iyice ikna olduk. Sevdiğimiz kahramanların yarısı filmi çıkarmayacak.

 

Vedalaşmaya hazır olun.”

 

 

1 2

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.