1. Fallout 4

10 Fallout

Can S.: Fallout 4, oyun içindeki bütün karizması ve güzelliğinin yanında, köhne, kokuşmuş ve zamana ayak uyduramamış insanları ayrıştırmak konusunda da benzersiz bir turnösöl kağıdı oldu. Çok güzel oyun, oynayın.

Yiğitcan: 2015’te Geekyapar bünyesinde en hakkını veremediğimiz şey ne diye soracak olursanız, herhalde Fallout 4 derim. Gerçekten. Sitenin ömrü boyunca ilk defa bir şeyi tüketirken o kadar doyduk ki, hakkında doğru düzgün konuşamadık. Evet, iki Geek Muhabbeti, bir Nasıl Olmuş, bir parodi video, onlarca da yazı girdik hakkında; farkındayım. Ama hakkını veremedik işte. Bethesda’nın oyuna yerleştirdiği ve muhtemelen çoğunuzun çoğuna denk gelmediği onlarca hikayeyi yazamadık. Nick Valentine’ın ne kadar muhteşem bir karakter olduğunu övemedik. Sınırsız sonsuz modlarına bir rehber yazamadık. Commonwealth’teki tercihlerimizin ağırlığından söz edemedik. Bethesda bizi affetsin. Oyunu öyle bir oynadık, oynadıktan sonra öyle bir tok kaldık ki, konuşmaya mecalimiz kalmadı akabinde…

Can T.: Kendim oynamasam da izleyerek çok keyif aldım yeni Fallout’tan. Hikaye ve atmosfer o kadar şahane ki, izlemesi kesinlikle oynamasından daha keyifli. Her köşesinde bir ayrıntı var ya oyunun. Herkes oynamasa da izlemeli bu oyunu.

Ömercan: Açıkçası bu sene çıkan oynadığım oyun sayısı üç olsa gerek. Eh aralarından en iyisi Fallout’du. Oyun zengin tasarımları ile bir harika. İnşaat modu inanılmaz bağımlılık yaratıcı. Aksiyon ve görevler çok ilerideki seviyelerde biraz kendini tekrar ediyor ama onun dışında keyifli.

Mert G.: “Çok güzel bir açık dünya oyunu ama Fallout değil” lafını kuran dedebeyler sayesinde sapla samanı birbinden ayırmamıza yardımcı olduğu için Fallout 4.

1 2

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.