Batman’le Wolverine birleşip, ortaya ortak bir süper kahraman çıksa nasıl bir şey olurdu? Peki ya Captain America ve Superman? Iron Man ve Green Lantern? Eğer beyniniz almıyorsa çok fazla hayal gücüne yüklenmeye gerek yok: Bu dediklerimizin hepsi Marvel ve DC’nin ortak Amalgam Comics serisinde vuku buldu. Bruce Wayne S.H.I.E.L.D’ın ajanı oldu, Galactus Brainaic’le birleşti ve genel olarak Marvel ve DC hayranları bu sayılar için baltaları gömdüler, Ve dün efsane yazar Brian Michael Bendis‘in duyurduğuna göre bu seri geri gelecek!

tumblr_n3bhpyTmJx1rx5px6o1_1280

Geoff Johns ve Bendis‘in yazdığı, Olivier Copiel, Bryan Hitch, John Romita Jr, Alex Maleev, Mike Deodato Jr‘ın çizimlerini yaptığı, dönüşü merakla beklenen John Bryne‘ın da çorbada tuzunun bulunduğu efsane seri Forever Evil ve Original Sin hikayelerinden yola çıkacak. Tamam mıyız? Facebook’un ön izleme safhasını atlattık mı? O zaman Bendis’in son açıklamasını da koyalım:

“Peki bunu neden şimdi açıklıyoruz? İki yayıncı da ortak bir açıklamayla şu sebebi verdi: ‘Çünkü yarın açıklamak o kadar da komik değil’.”

Evet bayanlar baylar, Amalgam Comics gerçekten vakti zamanında gerçek olmuş bir şeydi, fakat bu sadece Bendis’in bizi trolleme çabası, 1 Nisan şakası. Evet. Umutsuzluk içerisinde dağılabiliriz.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.